Meist

Usume professionaalsusesse, elukestvasse õppesse, hoolimisse ja jätkusuutlikusse – mida suuremat väärtust loome oma klientidele, seda rohkem saame ka ise tagasi. Mida paremini oskame hoolida oma töötajatest, seda paremat teenust saavad meie kliendid.

Kogenud professionaalid

FMD meeskond on väga ühtehoidev ja professionaalne. Raamatupidamistiimi kompetentsi taset iseloomustab 25+ aastat keskmist töökogemust valdkonnas, turundustiimil on laiapõhjaline praktiline kogemus keskmiselt 14+ aastat. Sagedased erialased koolitused ning järjepidev teadmiste jagamine on meie ettevõtte ja inimeste arengu loomulik osa.

Parim töökeskkond

Tööpaik on koht, kus inimene veedab suure osa oma ajast. Hoolitseme järjekindlalt selle eest, et töökeskkond ja -õhkkond oleks meeldiv, töötegemist parimal viisil toetav ning ka iga töötaja isiklikele vajadustele vastav.
FMD väärtustab oma töötajaid.
Lisaks töökeskkonna pidevale parendamisele soodustame igakülgselt ka tiimi arengut ning iga töötaja individuaalset kasvu. Meil on regulaarsed väga meeleolukad ühisüritused, peame üksteist meeles tähtpäevadel, oskame märgata ja väärtustada pühendumist ja täiendavaid pingutusi. Aitame töötajatel oma tervist hoida sporditoetuste ning nii vaimset kui ka füüsilist tervist puudutavate koolituste kaudu. Rakendame paindlikku tööaega kuna meie töötajate töö- ja eraelu õige tasakaal on meie jaoks tähtis.

Sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte

Peame oluliseks andmist ja aitamist. FMD on püsitoetajana tuult tiibadesse andnud järgmistele projektidele:

Põhja-Eesti Pimedate ühing
Põhja-Eesti Pimedate ühing
kiva
KIVA

Soovid olla meie ägeda tiime liige?
Soovid, et FMD eksperdid hoiaksid korras Su raamatupidamise ja edendaksid turundust?

Mõlemal juhul vastab Kaire Su küsimustele suurima heameelega.

Kaire Tammer
E-mail: kaire@fmd.ee
Telefon: 55 995 605