Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenus, mis aitab Sul ettevõtet õigel kursil hoida. Tagame heade juhtimisotsuste tegemiseks Sulle ajakohase ja täpse ülevaate ettevõtte finantsseisust.
Teenindame kliente üle Eesti.

25+ aastat kogemust

Laitmatus korras raamatupidamine annab meelerahu ja kindluse ning loob eelduse selleks, et õigeid otsuseid langetataks õigel ajal. Aga oleks ju mõnus kui raamatupidamisega mässaks keegi teine? FMD pakub raamatupidamise täislahendust, mis võimaldab Sul kasutada oma aega mõistlikult – numbrites madistamise asemel saad keskenduda oma ettevõtte kasvule, omades samas igal hetkel siiski vajalikku ülevaadet ettevõtte finantsseisust.

Meie kliendiportfellis on:
  • tööstus- ja teenindusettevõtted
  • hulgikaubandusettevõtted
  • koolitusettevõtted
  • start-up’id
  • disainifirmad
  • korteriühistud
  • MTÜ-d
  • kinnisvara- ja ehitusettevõtted jpt
raamatupidamisteenus
uuendusmeelne

Uuendusmeelne

Kaasaegseimate digilagendustega säästame aega ja loome mugavust – saad ligipääsu ettevõtte finantsandmetele nutitelefonist.

personaalne

Personaalne

Süveneme ühtviisi põhjalikult nii väike- kui ka suurettevõtte eripäradesse ja pakume lahendusi vastavalt ettevõtte vajadustele.

operatiivne

Operatiivne

Lahendame küsimused võimalikult kiiresti. Oleme Sinu jaoks olemas 12 kuud aastas.

Usaldusväärne

Meie kliendid usaldavad meid. Suur osa meie uutest klientidest tulevad tänu soovitustele.

Raamatupidamisteenuste juht Tiina

"Korras raamatupidamine annab Sulle hea ülevaate Sinu ettevõtte käekäigust ning saad teha olulisi otsuseid õigel ajal!"

Raamatupidamisvaldkonna juht Tiina

Miks on raamatupidamisteenuse kasutamine väikeettevõttele hea lahendus.

– Sulle jääb rohkem aega ettevõtte kasvu panustamiseks

– Sa ei pea end kõigi raamatupidamise seaduse uuendustega pidevalt kursis hoidma – teeme seda Sinu eest ning informeerime ka Sind, kus vaja.

– Sa saad alati kindel olla, et su aruanded on eeskujulikult esitatud kuhu vaja ja millal vaja

– Võid rahuliku südamega magada teades, et Maksuametiga ei saa sul olla ühtegi probleemi

– Tead, et vajalik finantsaruanne on alati vaid e-maili saatmise või telefonikõne kaugusel.

– Sul on abiline, kes aitab finantsandmeid vajadusel tõlgendada. Juhendame sind finantsaruannete lugemisel ja selgitame kuidas infot juhtimisotsuste tegemisel kasutada.

– Säästad raha. Sa ei pea kulutama täiskohaga raamatupidaja palkamisele kui Su ettevõtte raamatupidamistoimingute maht ei ole suur.

– Säästad veel raha – Sa ei pea ostma kallist raamatupidamise tarkvara litsentsi ega üksinda uue tarkvaraga maadlema.

Miks kasutada raamatupidamisteenust kui juhid suurettevõtet.

– Tagame Sinu ettevõttele katkematu raamatupidamisteenuse kogu aasta vältel. Sa ei pea muretsema selle pärast, kui Sinu põhiraamatupidaja tahab puhata, on haige või liigub põnevamate väljakutsete suunas.

– Sa vajad parimaid spetsialiste. Meie tiim koosneb väga kogenud ja kõrgelt haritud professionaalidest, kes suudavad hallata suurt pilti ning koostada keerukaid finantsanalüüse. Oleme pädevad ka faktooringute, laenude, akreditiividega toimetamisel.

– Säästad raha. Laia haardega kasvavale ettevõttele ei piisa ühest heast raamatupidajast. Selle asemel, et suurendada palgafondi, hangi parem spetsialistide grupi tugi kes suudab su kasvavaid vajadusi pädevalt teenindada.

– Säästad aega. Professionaalide tiim on võimeline keerukaid finantsanalüüse ja aruandeid kiiresti tegema.

– Võtame Sinu õlult raamatupidaja koolituse ja asendusvajaduse korraldamise.

– Oled paremini informeeritud ja saad kiiremini õigeid äriotsuseid langetada.
– Aitame kasutusele võtta ja juurutada vajalikke tarkvarasid.

– Aitame optimeerida tööprotsesse ja vähendada käsitööd.

– Teeme raamatupidamise paberivabaks.

Ei ole tähtis kas Sinu ettevõte on väike või suur, FMD spetsialistid suhtuvad oma töökohustustesse alati ühtmoodi professionaalselt.

Võtame hea meelega Sinu ettevõtte raamatupidaja ülesanded enda kanda!

Meie raamatupidajad on pikaaegse kogemusega eksperdid, kes teevad oma tööd südamega, on hoolikad ning naudivad detailitäpsust.

Uuri mida meie kohta räägivad meie olemasolevad kliendid

Millega saame abiks olla

Kajastame majandustehingud raamatupidamisprogrammis

Kogume kokku asjakohased dokumendid ning sisestame andmed vajalikesse andmebaasidesse. Säilitame Sinu raamatupidamise algdokumente raamatupidamise seadusele vastavalt.

Teeme põhivaraarvestust

Hoiame silma peal Sinu ettevõtte materiaalsel ja mittemateriaalsel põhivaral. Võtame arvele, arvutame amortisatsiooni, kanname maha.

Koostame ja esitame deklaratsioone

Hoolitseme selle eest, et kõik riigi poolt nõutud deklaratsioonid ning nende lisad oleksid seadustäpselt vormistatud ja õigel ajal esitatud.

Teeme statistilist aruandlust

Meie klientide sõnul on statistiliste aruannete koostamine nende jaoks kõige tüütum kohustus. Teeme hea meelega Sinu eest statistika aruanded nii riigile, kui ka ettevõttesiseseks kasutamiseks.

Haldame palgaarvestust

Arvutame palkasid, parendame süsteeme ja aitame võtta kasutusele sobivaid palgaarvestuse tarkvarasid, et töötasu arvestus oleks korrektne ning võimalikult automatiseeritud. Vormistame palgaarvestusega seotud dokumentatsiooni ja esitame vajalikud deklaratsioonid Maksuametile.

Koostame juhtimisaruandeid

Koostame bilansi, kasumi-, rahavoogude- ja muid aruandeid, mis aitavad Sul oma ettevõtet efektiivsemalt juhtida. Kui tahad teada kuidas on Su ettevõttel läinud võrreldes prognoosiga, kas ja millised on kõrvalekalded – konkreetne numbriline info on kindlaim alus mida analüüsida.

Koostame aastaaruandeid

Iga ettevõtja teab kui mõnus on esitada aastaaruandeid, kui keegi teine on need tema eest valmis teinud. Loed läbi, allkirjastad ja ongi kõik! Meie saamegi Su elu täpselt nii lihtsaks teha, et Sulle jääb vaid aastaaruande allkirjastamise rõõm.

Koostame käskkirju ja teisi korralduslikke dokumente

Ei taha ise koguaeg kirjatööd teha? Meile piisab paarilauselisest sisendinfost, et Sulle vajalik dokument vormistada ja kiiresti edastada. Näiteks vormistame raamatupidamise sise-eeskirju, lähetuskorraldusi jms.

Nõustame maksualastes küsimustes

2+2 = 5. Ka see väide võib olla tõene, kui jutt käib raamatupidamisest ja valdkonda reguleerivate seaduste filigraansest tundmisest.

Aitame vähendada maksuriske

Ebakorrektselt koostatud või puuduvad dokumendid, ettevõtlusega mitte seotud kulud – need kõik võivad tekitada tarbetuid maksuriske. Oskame riske ette näha, hinnata ja anda soovitusi mida antud olukorras teha.

Kui palju maksab raamatupidamisteenus?

Raamatupidamisteenuste hinnad on selged ja läbipaistvad, kuid sõltuvad konkreetse ettevõtte soovidest ja vajadustest, dokumentide mahust ja ajakulust.

Raamatupidamisteenuse hind mikro- või hobiettevõtjale

Kui oled alles alustav või väikestviisi oma äri ajav ettevõtja, siis raamatupidamisteenuse hind algab 50 €/aastas + km.
Seda juhul, kui ettevõte pole KM kohuslane ja pole tasu saajaid.
Siis on Sinu kohustuseks vaid korra aastas aastaaruande esitamine.

Palju maksab raamatupidamisteenus väikekliendile?

Kui sinu igakuised ostu- ja müügiarvete mahud jäävad 20 dokumendi piiresse, soovid ise teha Meritis müügiarveid ning tasu saajaid on 1-2, siis jääb igakuine teenustasu suurusjärk käibemaksukohuslasel ca 50 €+ km piiresse. Kui mahud on suuremad või teenusevajadus sagedam kui paar korda kuus, siis võta ühendust ja selgitame koos välja milline koostööplaan on kõige kuluefektiivsem.

Tunnipõhine raamatupidamisarvestus

Kui Sinu ettevõtte dokumentide hulgad on väiksed ning mahud kõiguvad üles- alla, saame teenuse eest arveldada ka tunnitasu alusel: Mitmedki meie väikekliendid saavad oma raamatupidamisteenuse küsimused aetud vaid 0,5h konsultatsiooni ajaga kuus.

Boonus!

Püsikliendilepingu sõlmijatele teeme põhjaliku koolituse „ ettevõtte raamatupidamise ABC“, kus toome välja kõik olulise, mida ettevõtjal on vaja ettevõtlusse sukeldumisel teada (nõuded dokumentide vormistamisel, maksud seoses autode, töötajatega, maksusoodustused jms.)

Raamatupidamisteenuse hind igakuist teenust vajavale kliendile

Hind sõltub osutatavate teenuste ja dokumentide hulgast ning teenuse ajakulust. Töö, mis Sinul silma särama ei pane, võib Sinu aega kulutada tunni aga raamatupidajal võtta vaid 15 minutit. Mida rohkem tööd me Sinu õlgadelt ära võtame, seda lihtsam ja mugavam on Sinu elu ning suurem ajavõit. Võta ühendust ja lepime kiiresti kokku, kui tihti vajad raamatupidaja abi ning kui palju saame Sinu töökoormat kergendada.

Raamatupidamisteenuse hind suurkliendile

Suurklientidele pakume raamatupidamise täislahendust alates majandustegevuste dokumenteerimisest lõpetades audititel osalemisega. Teame, et suurettevõtted on väga erilaadsed ning meie koostöö ulatus sõltub Sinu ettevõtte vajadustest ja tööprotsessidest. On kliente, kelle paremaks käeks oleme igapäevaselt, mõnedega suhtleme iganädalaselt. Arutame koos Sinu töörütmi ja mahud läbi ning leiame sobivaimad lahendused.

Kuidas meid enda heaks tööle panna?

Lihtsalt kirjuta kaire@fmd.ee või helista telefonil 55 995 605 ja meie asjalik püsikoostöö võibki alata!